Nasz Zespół

Zespół Kompasu NGO składa się z ekspertów w swojej dziedzinie, których łączy wspólna pasja do pomagania.

 • Grzegorz Ludwin

  Prezes Zarządu Fundacji

  Prezes Zarządu Fundacji, Pomysłodawca koncepcji Kompas NGO, Autor Poradnika, od kilku lat związany ze środowiskiem firm i korporacji. Wspiera firmy w tworzeniu akcji i projektów z obszaru CSR, Employer Brandingu i wizerunku. Skutecznie angażuje środowisko biznesowe na rzecz organizacji pozarządowych, m.in. poprzez autorskie akcje: Pomagaj z pasją, Challenge #CEO4ProNGO. W wolnej chwili prowadzi szkolenia dla NGO, pomagając w eksponowaniu ich potencjału oraz inicjując współpracę z biznesem.

 • Marta Schabikowska

  PR Manager / Board Memeber

  Członek Rady Fundacji Pro NGO, Autorka Poradnika Kompas NGO, specjalistka ds. PR i komunikacji. Odpowiedzialna za działania komunikacyjne i wizerunkowe oraz współtworzenie projektów Fundacji Pro NGO. Obecnie nadzoruje realizację projektu Magazyn Kompas NGO.

 • Konrad Bujak

  Technical Advisor

  Od 10 lat w IT głownie na stanowiskach data science, developerskich oraz product managera. Ekspert w technologiach chmurowych AWS i Azure, full-stack development i w produktach B2B, B2C a także D2C. Dodatkowo Konrad ma doświadczenie zarządzaniu zespołem i organizowaniu wydarzeń firmowych.

 • Jasiek Mela

  Ambasador Fundacji Pro NGO

  Ambasador, działacz społeczny, mówca motywacyjny, motywator, zaangażowany we wszystkie projekty Fundacji. Od kilku lat prowadzi szkolenia motywacyjne dla firm. Zdobywca wielu prestiżowych nagród w dziedzinie sportu i działalności prospołecznej.